Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przekazniki
#21
A na krótko sprawdzałeś ?plus bezpośrednio z akumulatora na kompresor.
Odpowiedz
#22
Zacznij od bezpiecznikow:
Fuses No. 37 (40 A), No. 47 (20 A), No. 50 (20 A), No. 56 (7.5 A) in the under-hood fuse/relay box, and No. 3 (7.5 A), No.
5 (20 A) in the under-dash fuse/relay box

Cewka sprzegla kompresora, sprawdz opor multimetrem: Field Coil Resistance: 3.4 to 3.8 at 68 F (20°C). Jak zrzucisz pasek od klimy to obroc kolem czy przypadkiem nie ma luzow i nie halasuje przy obrocie. Sprawdz czy w ogole sie kreci(jesli nigdy nie dzialal) bo lozysko moze byc tak zniszczone ze zaspawane. Lozysko bez problemu dokupisz w zwyklym sklepie, w ASO beda Ci wciskac chyba cale koloUśmiech
Od frontu przy osusaszaczu masz czujnik cisnienia (wlasciwie dwa w jednym, high/low pressure switch i middle pressure switch), wychodza cztery piny i stamtad mozesz probowac odczytac jaki idzie sygnal. Niestety w tym momencie nie wiem jakie maja byc sygnaly elektryczne,ale moge potem pokombinowac. Ten high/low pressure switch wylaczy zupelnie sprezarke jak bedzie zbyt niskie cisnienie lub zbyt wysokie(ze wzgledu na czopa w ukladzie). Posprawdzaj w ogole polaczenia elektryczne w okolicy, czy wszystko jest ok. Posprawdzaj wszystkie masy czy sa ok. Multimetr do reki i jazda.
Odpowiedz
#23
Multimetr mam wiec moge sie pobawić. Ok posprawdzam wszystkie te bezpieczniki jak ogarne ktore to xd
Odpowiedz
#24
Na obudowie plastikowej skrzynki bezpiecznikow jest na bank rozpiska.
Odpowiedz
#25
Na bezpiecznikach jest. Na przekaznikach nie ma niestety
Odpowiedz
#26
Manuala sprawdź, powinna być rozpiska wszystkich przekaźników

A rezystor dmuchawy sprawdzałeś? Z wadliwym nawiew działa tylko przy ustawieniu max z tego co pamiętam, też to naprawiałem jak innym razem klima mi nie działała.
Odpowiedz
#27
Nawiew dziala normalnie. No wlasnie nie moglem znalzec manuala nigdzie w internecie
Odpowiedz
#28
kuknij tu, konto dziala, wlasnie sprawdzalemUśmiech
http://honda-legend.pl/showthread.php?tid=213
Odpowiedz
#29
Dzieki ci makukrak ogromnie
Odpowiedz
#30
(04-10-2019, 4:12 )Panek1989 napisał(a): Nawiew dziala normalnie. No wlasnie nie moglem znalzec manuala nigdzie w internecie

Dla jasności: działa normalnie w pełnym zakresie regulacji pokrętła i na auto? 
Przerobiłem trochę usterek w KA9, więc mam zawsze oprócz najgorszych scenariuszy gotowe także te błahe, np. walnięty bezpiecznik termiczny w rezystorze dmuchawy ;]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości