Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZLOT - 18-20 czerwiec 2010 !
#1
OK,

postuluję do ekipy z centrum czyli łódzkiego, aby w miarę możliwości i znajomości terenu mogli zaproponować jakąś miejscówkę.

Myślę, że powstanie jakiś rys oczekiwań zlotowych, moim okiem:

1)impreza od piątku do niedzieli.
2)lokalizacja w plenerze, domki letniskowe lub pensjonat.
3)możłiwość długiego biesiadowania w niedalekiej odległości od cacuszek Duży uśmiech
4)dobre ceny-tzn niższe niż warszawskie Oczko
v6
Odpowiedz
#2
Przasniczka - sprawdzona miejscowka przez PTP. Polecam, mile wspomnienia.
Odpowiedz
#3
jakiś trop - dzięki!

masz może www tego platzu?

a ilu w ogóle z Was chciałoby przyjechać w ten termin i w to miejsce polski?"
v6
Odpowiedz
#4
JA Duży uśmiech
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#5
ja również chętnie się pojawię Uśmiech
Odpowiedz
#6
1) Proponuje 19 - 20 w piatek wiele osob pracuje, bedzie problem z dojazdem a dla niektorych trzy dni to moga byc duze koszty zatem sobota i niedziela.
2),3),4) Prząsniczka czyli łódzki Arturowek jak najbardziej dobra miejscowka, jesli jednak nie bedzie wolnych miejsc, pozostaja okolice miasta, w Łodzi nie ma wiecej tego typu miejscowek.
5) Admin zarzadz w koncu jakas liste obecnosci, niech sie chetni wpisuja, bedzie wtedy wieksze pole do negocjacji z potencjalnym osrodkiem.
Odpowiedz
#7
lista się już robi j/w.

bania z soboty na niedzielę jest "niebezpieczna".

ale czy od piątku czy od soboty to się pewno jeszcze ustali :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#8
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.hotelprzasniczka.com.pl/index.php?cms=5">http://www.hotelprzasniczka.com.pl/index.php?cms=5</a><!-- m -->
To link do strony hotelu, pokoje sa w duzym budynku ale na terenie jest miejsce ogniskowo grillowe, auta tez stoja na podoredziu. Piszcie czy pasi, czy szukac czegos innego. Jutro powinienem znac ceny i pozostałe szczegóły.
Odpowiedz
#9
Mi 19-20 odpowiada, a moze nawet i od 18-20 Język zreszta, kto moze, przyjedzie 18 a reszta dolaczy 19 Oczko
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#10
Givan nie pogniewaj się ale napisz że bardzo postarasz się przyjechać. Chciałbym Cię wreszcie poznać.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości