Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań nowicjusza - LEGEND lift
#41
Na pewno nie powinno go zatykac. Zrob diagnostyke komputera i moze Ci wyskoczy jakis błąd czujnika cisnienia itp.
Ludzie zejdźcie z drogi... Uśmiech
Odpowiedz
#42
(04-02-2015, 14:49 )pandrummer1 napisał(a): Na pewno nie powinno go zatykac. Zrob diagnostyke komputera i moze Ci wyskoczy jakis błąd czujnika cisnienia itp.

Ja też nie mogę się uporać teraz z problemem spryskiwaczy szyby, tzn mechanik raz mi to naprawił/wskrzesił i powiedział że w tej części wytarły się szczotki , czy więc w tej właśnie części "Pompka spryskiwacza szyby przedniej nr 12 76806-SM5-G03" są te szczotki ? i czy ten numer będzie taki sam do legend 2001 ?
Odpowiedz
#43
Pompke spryskiwacza mozesz dopasowac z innego modelu, wielkich cudow nie ma,wazne zeby prady sie mniej wiecej zgadzaly i byc moze trzeba przerobic otwor i uszczelnienie w zbiorniku+plus wtyczke. Pompka z KA8 i KA9 przedlift jest taka sama, wiec pewnie polift ma podobna.
Odpowiedz
#44
(09-21-2017, 18:12 )Makukrak napisał(a): Pompke spryskiwacza mozesz dopasowac z innego modelu, wielkich cudow nie ma,wazne zeby prady sie mniej wiecej zgadzaly i byc moze trzeba przerobic otwor i uszczelnienie w zbiorniku+plus wtyczke. Pompka z KA8 i KA9 przedlift jest taka sama, wiec pewnie polift ma podobna.

Pompka od spryskiwaczy szyby pasuje od kazdej Hondy do 96" ja zakladalem od civica EG. Pompka od reflektorów pasuje od Skody Octavii 2008 wszystko bez przeróbek (pompka od skody to koszt ok 30-40 pln)
Odpowiedz
#45
od polifta tez pasuje
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości