Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
danielofski: Witam:)
#1
Witam Wszystkich.

Cieszę się, że jest w końcu forum poświęcone Legendom. Od niedawna jestem posiadaczem Acury Legend KA4 i widzę, że jestem pierwszym posiadaczem pierwszej generacji. Mam nadzięję, że nie będę jedynym choć zdaję sobie sprawę, że to już prawie nieistnijący model w Polsce.
Przed Legendą posiadałem dwie Preludy 3gen. - teraz w obliczu powiększającej się mojej rodziny musiałem poszukać auta bardziej wszechstronnego, przestronnego i wygodnego.
Legendami interesowałem się od dawna i tak naprawdę poszukiwałem odpowieniego egzemplarza od dwóch lat. Marzeniem moim była przepiękna Honda Legend Coupe 2gen, chociaż raz bliski byłem zakupu Coupe jedynki.
Raz udało mi się znaleźć odpowiedni egzemlarz, który stał w Hamburgu, niestety w tym czasie nie dysponowałem dostateczną ilością gotówki, kiedy to sie zminiło już jej nie było :evil: Od tamtej pory nie widziałem nic naprawdę godego uwagi, teraz z kolei samochód Coupe raczej nie wchodzi w grę, przynajmniej przez jakiś czas Oczko
O mojej Legendzie napiszę z kolei w galerii już wkrótce Uśmiech
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#2
Hej hej!
Jesteś pierwszy i mam nadzieję, że dzięki temu uzupełnisz opisami i zdjęciami Oczko lukę w segmencie Legend G1.
Dobrze, że mimo powiększającej się rodziny nie zrezygnowałeś z tego modelu Hondy! :mrgreen:

Zapraszam do lektury i dzielenia się z nami Twoją Legend Uśmiech
v6
Odpowiedz
#3
Witam również,

często widuję Legend I-gen coupe srebrną na Ordynackiej w Warszawie, ale rzeczywiście jest ich bardzo, bardzo mało...
Odpowiedz
#4
danilofski ....czy ta w Hamburgu to był manual ,bordowy czarna skóra 95.r ? Uśmiech prezentowała się ładnie też się przymierzałem... :|
Odpowiedz
#5
wlodar napisał(a):czy ta w Hamburgu to był manual ,bordowy czarna skóra 95.r ?

dokładnie ta Oczko teraz też już wiem, że jednak niekoniecznie dobrze jest upierać się przy manualu - nie cieszą się opinią wytrzymałych. Nie mniej jednak wtedy była moim ideałem... no może oprócz koloru Duży uśmiech
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#6
Witam ponownieUśmiech
Po chwili nieobecności na forum, w Legend i w ogóle Hondzie, wracam. Z ogromną przyjemnością, gdyż powrót ten, nieprzypadkowo, zbiegł się z zakupem KB1. Samochód fantastyczny, zrobił na mnie ogromne wrażenie, chyba większe niż swego czasu Acura.
W odpowiednim dziale oczywiście zaprezentuję owe cacko, tymczasem serdecznie wszystkich witam.
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#7
Witam po latach nieobecności, chyba się kiedyś widzieliśmy? Oczko
Odpowiedz
#8
Rzeczywiście, mieliśmy przyjemność poznać się osobiście. Bardzo marzyła mi się swego czasu KA8. Chodziłem, jeździłem, oglądałem i zagadywałem. W tym celu też zagnało mnie do Łodzi...
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości