Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Start strony- H-L.PL
#11
Ok, popracuję nad tym.

ma to być głowny nadrzędny dział czy w każdejzakładek (w każdym modelu Legend) zrobic przyklejony temat JDM?
z edytowaniem jest lipa-faktycznie.

W najbliższych dniach się to zmieni.

Dzięki
v6
Odpowiedz
#12
Marcin wydaje mi sie ze na poczatek wystarczy dział JDM i USDM dla wszytkich rocznikow. W miare czasu gdyby strona sie rozwijala mozna wtedy ten dzial rozszerzyc.
POzdrawiam
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz
#13
Marcin mam jeszcze pytanie . Czy idzie zrobic tak ze jak robie odswiezenie strony , to zebym nie wychodzil do głownego menu??
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz
#14
Witam Uśmiech
ja co prawda zajmuje sie tutaj tylko strona techniczna forum, ale chcialem przywitac wszystkich. Mam nadzieje, ze forum bedzie sie rozwijac preznie pod wzgledem merytorycznym oraz technicznym (nad czym pracuje w wolnych chwilach).
Odpowiedz
#15
mam pytanie czy jest mozliwe zalozenie ShoutBox ?? Po co niepotrzebnie spamowac na forum mozna by bylo w ShoutBox . I tam np wiadomosci po paru dniach by sie kasowaly!!
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz
#16
Pomysl jest dobry i wezmiemy go pod uwage z Marcinem. Jednak forum jest w ciaglej fazie rozwoju i z czasem na pewno pojawia sie nowe funkcjonalnosci. Trzeba tylko bedzie troche poczekac.
Odpowiedz
#17
Bartek to techniczny anioł stróż Oczko

powoli bede wprowadzać zmiany.... na zasadzie weolucji, ale szybciej niż ma to w zwyczaju kościół kat. Oczko
v6
Odpowiedz
#18
hmmm martwię sie tym że może być mało osób chętnych do uczestnictwa w forum. Sadze ze fajnym pomysłem było by zrobienie forum/ klub o nazwie COUPE ale nie ze każde coupe tylko wybrane rzadkie i najlepsze. dużo modeli aut nie ma swoich forum a nastawienie tylko na legend to może być bardzo małe grono osób co o tym myślicie??
Odpowiedz
#19
Uważam, że zawężenie stronki do modelu Coupe dopiero by spowodowało okrojenie strony z użytkowników. Na samym początku miałem wątpliwości o ilość userów w takiej grupie forum jak LEGEND, bo jak wiadomo można całą Polskę przejechać z północy na południe i nie spotkać żadnego modelu. Mam nadzieję, że "kupetowcy" również znajdą tu dla siebie miejsce Uśmiech
v6
Odpowiedz
#20
niech tak zostanie jak jest kwestia czasu to pozostałe działy sie zapełnią.
Lexus SC400 V8 Pb 98

TDi Engines are for senior citizens
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości