Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZLOT - 18-20 czerwiec 2010 !
#11
Bardzo, bardzo BAAAAAARDZO sie postaram przyjechac!!!! Oczko Nie ma takiej mozliwosci bym dwa razy odpalil glupa :mrgreen:
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#12
hotelik przyjemny - takim dobrym stylu sprzed lat Oczko

MI się podoba, istotne, że nie w centrum miasta.

Peter ustaliszj akieś szczególiki?
v6
Odpowiedz
#13
To skoro hotelik pasi to ok. Oczywiscie do soboty nie zdarzylem nic ustalic, wiec sprobuje to zrobic w poniedzialek. Podjade tam podczas corocznej przejazdzki swiatecznej Honda Legend i dowiem sie co i jak Oczko
Odpowiedz
#14
ee moment, mi pasi Uśmiech posłuchałbym jeszcze opinii tych, którzy też zechcą przyjechać Uśmiech

ale warto wiedziec i znać szczegóły !
v6
Odpowiedz
#15
Zatem melduje co nastepuje.
Hotel ma wolne miejsca na weekend 18 - 20 czerwiec. Cena doby od osoby to 60 zl lub 40 zł dla grup zorganizowanych, pokoje 2, 3 os. z łazienka, sniadanie 14 zł osoba. Ponizej menu jakie moga nam zaproponowac do grilla i ogniska. Piwo trzeba by nabyc u nich ale jest mozliwosc dogadania sie z alkoholem 40 oktanowym Oczko Proponuje ognisko zamowic na sobote bo wtedy bedzie wiecej luda na pewno. Gdy bedziecie dzwonic z rezerwacjami pokoi proponuje podawac, ze jestescie z grupy zlotowej Legend, to wtedy przy płatnosci sprobujemy wynegocjowac nizsza cene. Na piatek proponuje zwiedzanie Lodzi i balety gdzies przy Piotrkowskiej. Piszcie czy interesuje was hamownia i co jeszcze chcielibyscie zorganizowac w Lodzi.

[Obrazek: 4c74e3eaf8f1e079m.jpg]

[Obrazek: 9c8b976c99e81fb8m.jpg]
Odpowiedz
#16
No Panowie co taka cisza w temacie?? Pisac pisac co tam mam na zlot szykowac jeszcze! Oczko
Odpowiedz
#17
Co dzisiaj się w Polsce zdarzyło to wiemy wszyscy i może się okazać że wybory prezydenckie przypadną na na okolice 20-tego czerwca. No i co w takim przypadku?
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#18
20 sty to niedziela, wszyscy zdarza do 20 stej wrocic ze zlotu i oddac glos.
Odpowiedz
#19
Ja nie glosuje ale to rzeczywiscie moze byc utrudnienie...
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#20
Jeżeli Marcin przyrzeknie że nie będzie do czwartej rano nikogo zmuszał do picia gorzały to się pojawię.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości